Wybierz Strona

AGENT X #ZOSTANWDOMU I URATUJ ŚWIAT!

ESCAPE ROOM ONLINE

Zostałeś uziemiony w domu – to fakt. Jednak to Cię nie powstrzyma. Twój genialny umysł nie jest ograniczony żadną przestrzenią. Wykorzystaj swoje talenty oraz szczyptę technologii i pomóż Agentom Terenowym wykonać misję. Tylko z Twoją zdalną pomocą będzie to możliwe. Pokrzyżuj plany złowrogiej organizacji, chcącej przejąć kontrolę nad światem!

Gotów na misję?

Tak, ruszam!A co to jest?

Agent X – escape game online

Drodzy Przyjaciele i Fani zagadek,

Przeczytaj

Drodzy Przyjaciele i Fani zagadek,

Koronawirus uziemił wielu z nas w domach, utrudnił funkcjonowanie, wreszcie postawił wiele osób i firm w sytuacji walki o finansowe przetrwanie.

Nie wiem, czy wiecie, ale Rozporządzenie Ministra Zdrowia o ogłoszeniu stanu zagrożenia epidemicznego, które tymczasowo zakazało działalności m. in. restauracji, basenów, siłowni itd., dotyczy również branży escape room. Jak długo nie będziemy mogli zapraszać Was na niesamowite doświadczenie emocjonującej rozrywki – tego nie wie nikt.

Jest to dla nas bardzo trudna sytuacja, gdyż zero rezerwacji = zero przychodów… Nie mamy żadnych produktów na wynos, by się podratować jak restauracje, nie sprzedajemy też karnetów, jak siłownie, by mieć z góry środki na funkcjonowanie.

Nie wyobrażamy sobie jednak krajobrazu Polski po epidemii, w którym zabraknie miejsc do wspólnej rozrywki, miejsc do budowania relacji i tworzenia się wspaniałych wspomnień, miejsc pełnych uśmiechu i radości.

Nasza ogromna chęć przetrwania i dostarczania powodów do radości nawet w tych trudnych czasach, stała się matką i ojcem wynalazku, jakim jest nasz escape room online! Zrobiliśmy, co się dało przy ograniczonych środkach, by dostarczyć Ci rozrywkę prosto do domu. #zostanwdomu wesprzyj escape roomy i weź udział w misji specjalnej!

Escape Room Online

Temat: Akcja, Tajni Agenci

Graj w domu

min. 1 gracz

Poziom średniozaawansowany

z rodziną lub przyjaciółmi

dostęp 24/7

Podpowiedzi do każdej zagadki

100% zabawy

Siłownia umysłowa i trening dla mózgu

Czego potrzebujesz?

Jedyne czego potrzebujesz to komputer lub tablet oraz dostęp do internetu. Po dokonaniu płatności, zostanie do Ciebie wysłany link z zagadkami, które będziesz mógł rozwiązywać u siebie w domu. Zagadki możesz rozwiązywać z rodziną. Jeśli potrzebujesz więcej informacji, skontaktuj się z nami.

Dlaczego Warto Zagrać w Escape Room Online? 

Zabawa bez wychodzenia w domu

Praca z domu? Zabawa w domu! Każdemu przyda się chwila relaksu. 

/

Zagadki i podpowiedzi

Zagadki wymagają od Ciebie umysłowej rozkminy, ale nie martw się – nawet jeśli utkniesz, do każdej zagadki są przygotowane podpowiedzi.

Potrzebujesz przerwy?

W każdym momencie możesz przerwać grę i do niej wrócić. 

Bezpiecznie

Nasz escape room online jest w pełni bezpieczny – na żadnym etapie nie ma bezpośredniego kontaku z drugim człowiekiem 🙂 Wszystko załatwiamy zdalnie, e-mailowo i telefonicznie. 

Zabawa Gwarantowana

Lubisz zabawę w escape roomach? Sprawdź escape room online – Agent X.

Nie jesteś z Krakowa?

Nic nie szkodzi. Agentem X możesz zostać gdziekolwiek utknąłeś i grać z dowolnego miejsca i urządzenia.

WPISOWE:

Bezpieczna płatność

Przyjmowanie płatności tylko on-line

Możliwość gry 24/7

Zero stresu, 100% zabawy

Obsługa do Twojej dyspozycji

Łatwość uruchomienia gry. Nie potrzebujesz nic prócz komputera i internetu

Kupony można wykorzystać na dowolną z naszych gier (Escape Room lub EscapeCity) lub wymienić na gorącą kawę/herbatę i coś słodkiego z Game Cafe. Kupony będą ważne przez 12 m-cy, tj. do 31.03.2021 r. Tak, by każdy mógł wykorzystać kupon po zakończeniu epidemii.

Dlaczego mam płacić więcej za to samo?

Nic nie musisz. Chcesz po prostu zagrać – graj. Chcesz zagrać i jednocześnie pomóc – wybierz pakiet za 29 lub 39, a my za Twoje wsparcie w tych trudnych czasach, odwdzięczymy się rabatem na nasze gry. Po prostu możesz dać nam szansę wyjścia z obecnego impasu.

Inny Escape Room Online?  [w przygotowaniu]

Sprawdź inne escape roomy, które możemy dostarczyć Ci do domu drogą elektroniczną. 

Kto za tym stoi?

Escape room online został przygotowany przez kreatywny zespół Gamescape, który od lat tworzy escape roomy. A oto kilka faktów:

lat prowadzenia escape roomów

wybudowanych escape roomów

przeprowadzonych gier miejskich

lat doświadczenia w branży edutainment

Zapisz się na newsletter

NOWE GRY? PODAJ SWÓJ E-MAIL A POWIADOMIMY CIĘ O PREMIERZE!

#zostanwdomu i zagraj w escape room online

Potrzebujesz więcej informacji? Skontaktuj się z nami.

Wypełnij poniższy formularz lub zadzwoń: +48 882 420 516  (Agentka Magda) +48 789 315 401 (Agentka Ela)

Obowiązek informacyjny

2 + 14 =