Wybierz stronę

Dla przyjaciół

WEŹ UDZIAŁ W GRZE,

W KTÓREJ TY JESTEŚ GŁÓWNYM BOHATEREM.

Kraków jest pełen tajemnic.

Cześć! Z tej strony Escape City

Jesteśmy specjalistami od Escape Rooms, którzy poszli o krok dalej: sprowadziliśmy do Krakowa nową grę, przenosząc nasze zagadki na otwartą przestrzeń. Nasza federacja szuka tajnych agentów, dla których nie ma rzeczy niemożliwych. Czy to Twój rysopis? To zgłoś się! Robimy to jako jedyni w Krakowie i pierwsi w Polsce. Brzmi nieźle? A to dopiero początek!

Zbrodnia w biały dzień

Dla wszystkich, którzy kochają łamigłówki, mamy coś ekstra – z pokoju pełnego zagadek wyjdźcie na otwartą przestrzeń i uratujcie Kraków przed zagładą. Wyposażymy Was w cenny oręż – iPad. To on wyświetli Wam wszystkie wskazówki i pomoże odkryć straszliwe zbrodnie i wielkie tajemnice. To Tylko dla Orłów!

Gry miejskie nowej generacji

W Escape City doskonale znamy się na dobrej zabawie – to nasz zawód, specjalizacja, którą zajmujemy się od lat! Wiemy, czego nie lubicie w standardowych grach tego typu – gubienia kartek, braku informacji o postępach innych drużyn, ograniczonej rywalizacji. Mamy dla Was coś innego. Grę nowej generacji!

Ekscytujące? Mało powiedziane!

Szukajcie wskazówek rozmieszczonych w Krakowie przez GPS, otwierajcie wirtualne skrzynie wyświetlane na iPadach, rozwiązujcie zagadki, spotykajcie na drodze sprzymierzeńców i wrogów. Zwykła ławka w parku może kryć tajemnicę niezbędną do ukończenia misji. Masz tylko kilka godzin, żeby uratować miasto. Konkurencja? Drużyny z całego Krakowa. Bądź najlepszy!

Dla kogo Escape City Games?

Dla fanów Escape Rooms

Jeszcze żaden pokój Cię nie pokonał i niejeden escape room połknąłeś w całości? Masz dowcip Deadpool’a i bystrość Iron Mana? Treasure Hunting to coś zdecydowanie dla Ciebie!

Dla grup przyjaciół

Rzuć wyzwanie paczce przyjaciół i stańcie razem w szranki, w której jest jedna droga do zwycięstwa, a Waszą areną jest całe miasto. Guardians of the Galaxy? Wiadomo, jesteście najlepsi. I dziś możecie to udowodnić!

Dla rodzin z dziećmi

Chcesz spędzić wartościowy czas z całą rodziną? Mamy specjalne trasy stworzone właśnie dla Was. Wspólnie rozwiążecie zagadki niczym Skipper, Rico, Kowalski i Szeregowy oraz spędzicie czas na wolnym powietrzu. A dzięki GPS nie zgubicie drogi! Do dzieła, panowie

Dla fanów filmu

Nasze gry przenoszą Cię do najlepszych filmów akcji. Z tą różnicą, że to Ty jesteś Jasonem Statham’em. Pokaż co potrafisz!

Urodziny, wesele, zaręczyny?

A może wieczór kawalerski?

Nasza gra jest idealna na wszelkiego rodzaju wydarzenia. Możemy też zorganizować dla Was zabawę na konkretną okazję.
Wieczór kawalerski?

Wieczór kawalerski?

Przebierzcie się za Facetów w Czerni i nagrywajcie swoją przygodę kamerką GoPro. Jedno jest pewne = takich trzech, jak Was siedmiu, nie ma ani jednego!
Nietypowe oświadczyny?

Nietypowe oświadczyny?

Tylko od Ciebie zależy, jaki skarb znajdziecie na końcu drogi!
Wesele?

Wesele?

Nie daj się nudzić dzieciakom! Przygotujemy dla Was specjalną grę na tą okazję, w której wpleciemy historię Państwa Młodych.
Chcesz zacząć od podstaw?

Chcesz zacząć od podstaw?

gamescape.pl

Poznaj nasze Escape Room!

Czego możesz się spodziewać?

Zagadki o różnym poziomie trudności

Mamy trasy dostosowane zarówno dla starych zagadkowych wyjadaczy, jak i dla 10 latka. U nas każdy może zrobić Wejście Smoka!

Ekscytujący geocaching

Gra rozgrywa się na ulicach Krakowa, który tętni życiem. Bez obaw, GPS-geocaching uchroni Was przed zabłądzeniem!

Rozszerzona rzeczywistość

Nasz tajemniczy Ipad ma wielkie możliwości – pod jego wpływem zwykły obrazek może ożyć, przemówić i odkryć wielką tajemnicę.

Prawdziwi aktorzy i akcesoria

Dostaniesz od nas wyprawkę pełną tajemniczych przedmiotów, a na niektórych trasach możesz spotkać zarówno przyjaciół, jak i wrogów. Piąty element? Dobre sobie. Mamy ich z 10!

Bez umiejętności technicznych

Nie musisz znać się na elektronice, żeby świetnie się bawić. Wystarczy parę kliknięć i przygoda zacznie się sama. Gotowy?

Poznaj tajemnice miasta

Gra odbywa się na ulicach miasta, w pobliżu ważnych atrakcji, które są wplecione w scenariusz. Dowiesz się czegoś nowego i wykażesz się wiedzą niczym Robert Langdon.
f

Bieżące zliczanie wyników

iPad nie tylko pokazuje Ci na jakim etapie jesteś i odlicza, ile czasu Ci zostało. Pokazuje również, jak daleko jesteś w tyle za drużyną przeciwną. Pamiętaj, czas ucieka!

Odznaki dla najlepszych

Mamy specjalne nagrody dla zwycięzców, które będą świetnymi pamiątkami dla Małych i Dużych. I ciiii…powiemy Wam w tajemnicy, że jest kilka osób w tym mieście, które zdobyły wszystkie!

Rywalizacja z całym Krakowem

Nie konkurujesz jedynie z drużyną przeciwną. W Escape City Games stajesz w szranki z całym Krakowem. Ranking drużyn wyświetlamy w social media i aktualizujemy na bieżąco. To Wojna Bohaterów!

Otwarta przestrzeń

Na ulicach Krakowa ukryliśmy skrzynie, kłódki i inne akcesoria, które musicie znaleźć, żeby ukończyć misję. Przeciskajcie się przez tłum, łapcie taksówki, szukajcie w parkach – macie tylko 3 godziny!

Misji jest wiele i każda wydaje się NIEMOŻLIWA.

WEź udział w Igrzyskach. Zgłoś gotowość do akcji.

To z nimi rywalizujesz.

To najlepsi z najlepszych.

Poznaj przeciwnika i odkryj jego słabe punkty.

Gry miejskie są super zabawą. Jednak gry miejskie z rozszerzoną rzeczywistością oferowane przez Gamescape są jedyne w swoim rodzaju. Praca zespołowa, dobra zabawa, spacer po Krakowie, coś dla fanów technologii, coś dla fanów dla łamigłówek. To wszystko i wiele więcej do spróbowania podczas zabawy. Polecam tę zabawę każdemu, zarówno jako wyjście integracyjne firmy, jak i spotkanie ze znajomymi!
Anna Drabik

Escapecity to fantastyczna alternatywa dla zwykłego zwiedzania Krakowa! Nie tylko można poznać Kraków przez ciekawostki o słynnych zabytkach, ale także świetnie się bawić! Gra przy użyciu iPadów pozwala na zobaczenie “niewidzialnych” rzeczy i oczywiście uniemożliwia zgubienie się ;). Zagadki są dostosowane do potrzeb grupy i są pomyślane tak, by żaden z członków drużyny nie zdążył pomyśleć o nudzie. Serdecznie polecam taką formę rozrywki!
Joanna Strzelecka

Rozrywka jak najbardziej godna polecenia. Świetna zabawa, jak również innowacyjna forma integracji. Razem ze znajomymi dzięki wciągającej fabule oraz niebanalnym zadaniom poczuliśmy jak prawdziwi poszukiwacze skarbów. Dodatkowym plusem jest to, że można przejść się wieloma ścieżkami Krakowa, których nigdy wcześniej nie widzieliśmy.
Magdalena Łukaszczyk

Gotowi? Wątpimy.

Na to nie da się przygotować!

Ale Kraków ma tylko Ciebie. Pokaż, co potrafisz.